୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଆଉ ୨ହଜାର ୯୫୭ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ତଳମୁହାଁ କରୋନା । ୩ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ । ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୨ହଜାର ୯୫୭ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୩୮ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଇଛି ଭାଇରସ୍ । ଦିନକରେ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ୪ହଜାର ୫୮୭ । ୧୯ ଜିଲ୍ଲାରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଶହେ ତଳେ ଥିବା ବେଳେ ଗ୍ରୀନଜୋନରେ ରହିଛି ୨୦ ଜିଲ୍ଲା । କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନରୁ ୧୬ଶହ୯୮, ଲୋକାଲ କେସ୍ ୧୨୫୯ । ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୪୦୮ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ କଟକରୁ ୨୭୨, ଯାଜପୁରରୁ ୨୬୦, ବାଲେଶ୍ବରରୁ ୨୪୭, ପୁରୀରୁ ୨୧୯, ଭଦ୍ରକରୁ ୧୯୨, ମୟୂରଭଞ୍ଜରୁ ୧୩୫, କେନ୍ଦ୍ରାପଡାରୁ ୧୧୬, ନୟାଗଡ଼ରୁ ୧୧୨, ଅନୁଗୁଳରୁ ୧୧୦, ଜଗତସିଂହପୁରରୁ ୧୦୩ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଷ୍ଟେଟପୁଲରୁ ୭୦, ରାୟଗଡ଼ାରୁ ୬୩, କୋରାପୁଟରୁ ୬୦, ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ରୁ ୫୮, କେନ୍ଦୁଝରରୁ ୫୭, ମାଲକାନଗିରିରୁ ୫୬, କନ୍ଧମାଳରୁ ୫୧, ବୌଦ୍ଧରୁ ୪୭, ନବରଙ୍ଗପୁରରୁ ୪୫, ଢେଙ୍କାନାଳରୁ ୪୨, ବରଗଡ଼ରୁ ୪୧, କଳାହାଣ୍ଡିରୁ ୩୮, ବଲାଙ୍ଗୀରରୁ ୩୭, ସମ୍ବଲପୁରରୁ ୨୮, ସୋନପୁରରୁ ୨୫, ଗଜପତିରୁ ୨୪, ଗଞ୍ଜାମରୁ ୧୮, ଦେଓଗଡ଼ ଓ ନୂଆପଡାରୁ ୧୦ଜଣ ଲେଖାଏଁ, ଝାରସୁଗୁଡାରୁ ୩ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ରାଜ୍ୟରେ ମୋଟ୍ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତହ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୮ଲକ୍ଷ ୮୩ହଜାର ୪୯୦ ଥିବା ବେଳେ ମୋଟ୍ ସୁସ୍ଥ ହେଲେଣି ୮ଲକ୍ଷ ୪୪ହଜାର ୮୦୧ । ଆକ୍ଟିଭ କେସ୍ ୩୪ହଜାର ୯୬୫ରହିଛି ।

Covid-19 Report For 21st June

New Positive Cases: 2957
In quarantine: 1698
Local contacts: 1259

(Details of local contacts will be shared by concerned Dist Administration)

District Wise Cases:

1. Angul: 110
2. Balasore: 247
3. Bargarh: 41
4. Bhadrak: 192
5. Balangir: 37

— I & PR Department, Odisha (@IPR_Odisha) June 22, 2021

The post ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଆଉ ୨ହଜାର ୯୫୭ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ appeared first on .

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Generated by Feedzy
error

Enjoy this news? Please spread the word :)

YouTube
YouTube
WhatsApp