ମୋର ନୁହେଁ ତ କାହାର ନୁହେଁ: ରାଜଧାନୀରେ ପରକିୟାପ୍ରୀତିକୁ ନେଇ ହାଇ ଡ୍ରାମା

ମୋର ନୁହେଁ ତ କାହାର ନୁହେଁ: ରାଜଧାନୀରେ ପରକିୟାପ୍ରୀତିକୁ ନେଇ ହାଇ ଡ୍ରାମା

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜଧାନୀରେ ପରକିୟାପ୍ରୀତିକୁ ନେଇ ହାଇ ଡ୍ରାମା । ପ୍ରେମ ପାଇଁ ନର୍ସିଂ ହୋମରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ । ମୋର ନୁହଁ ତ କାହାର ନୁହଁ। ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଉଠେଇ ନେବାକୁ ଯୋଜନା। ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହେଲା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଘଟଣା । ଖବର ପାଇ ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କୁ କାବୁ କଲା ପୋଲିସ । ଏଭଳି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଭୁବନେଶ୍ୱର ମଞ୍ଚେଶ୍ୱର ଅଞ୍ଚଳରେ ।

ପୋଲିସ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ପୂର୍ବରୁ ଯୁବତୀ ଜନଙ୍କ ଖୋର୍ଦ୍ଧାର ମାନସ କୁମାର ସାହୁଙ୍କ କ୍ଲିନିକରେ କାମ କରୁଥିଲେ । ସେହି ସମୟ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ମାନସ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। କିଛି ଦିନ ପରେ ମାନସଙ୍କ କ୍ଲିନିକ ବନ୍ଦ ହେବ ପରେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଏକ କ୍ଲିନିକ ରେ କାମ କରୁଥିଲେ। ହେଲେ ଆଜି ହଠାତ ମାନସ କୁମାର ସାହୁ ଯୁବତୀ କାମ କରୁଥିବା କ୍ଲିନିକ ଭିତରେ ପଶି ତାଙ୍କୁ ନିର୍ଧୁମ ମାଡ଼ ମାରିଥିଲେ।

 

ଏମିତିକି ଯୁବତୀ ଜମଙ୍କୁ ସାଥିରେ ନେବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥଲେ ମାନସ । ଖବର ପାଇ ମଞ୍ଚେଶ୍ୱର ପୋଲିସ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ପୋଲିସ ଉପସ୍ଥିତିରେ ମଧ୍ୟ ମାନସ ଉକ୍ତ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରି ଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏହାପରେ ପୋଲିସ ମାନସକୁ କାବୁ କରି ଥାନାକୁ ଆଣିଥିଲେ। ଉକ୍ତ ଯୁବତୀ ମଞ୍ଚେଶ୍ୱର ଥାନାରେ ମାନସଙ୍କ ନା’ ରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ସଂପର୍କ୍ତ ଯୁବକ ଅଟକ ରଖଛି ପୋଲିସ ।

The post ମୋର ନୁହେଁ ତ କାହାର ନୁହେଁ: ରାଜଧାନୀରେ ପରକିୟାପ୍ରୀତିକୁ ନେଇ ହାଇ ଡ୍ରାମା appeared first on .

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Generated by Feedzy
error

Enjoy this news? Please spread the word :)

YouTube
YouTube
WhatsApp