ବଜ୍ରାଘାତରେ ବାଳକ ମୃତ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଆହତ

ବଜ୍ରାଘାତରେ ବାଳକ ମୃତ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଆହତ

ଚାନ୍ଦବାଲି: ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଚାନ୍ଦବାଲି ବ୍ଲକ କାଣ୍ଡଗରଡି ପଂଚାୟତ ତେନ୍ତୁଳିଦା ଗାଁରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଯାଇଛି । ଗାଁର ଦୁଇ ବାଳକ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ବଜ୍ରାଘାତରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଆହତ ହୋଇ ଚାନ୍ଦବାଲି ମେଡିକାଲରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି । ମୃତକ ଜଣଙ୍କ ତେନ୍ତୁଳିଦା ଗାଁର ରମେଶ ପରିଡାଙ୍କ ସାନ ପୁଅ ସିପୁନ ପରିଡା ଓରଫ କାଳିଆ ପରିଡା (୧୬) । ଆହତ ହୋଇଥିବା ବାଳକ ସଞ୍ଜୟ ନାୟକଙ୍କ ପୁଅ ପ୍ରକାଶ ନାୟକ (୧୨)।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ୫ଟା ସମୟରେ ଗାଁ ନିକଟ ପୋଖରୀ ହୁଡ଼ାରେ ସିପୁନ ପରିଡା ଏବଂ ପ୍ରକାଶ ନାୟକ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ବଜ୍ରାପାତ ହୋଇଥିଲା । ଏଥିରେ ସିପୁନ ପରିଡା ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ଟଳି ପଡ଼ିଥିବା ବେଳେ ନିକଟରେ ଥିବା ପ୍ରକାଶଙ୍କୁ ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା । ସଂଗେସଂଗେ ଗ୍ରାମ ଲୋକ ଉଭୟଙ୍କୁ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିବାବେଳେ ସିପୁନଙ୍କୁ ଡାକ୍ତର ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ଏବଂ ପ୍ରକାଶ ନାୟକଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଚିକିତ୍ସା ଯୋଗାଇଦେବା ସହିତ ଅଧିକ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଭଦ୍ରକ ରେଫର ପାଇଁ ଡାକ୍ତର ବିଷ୍ଣୁ ସାହୁ କହିଛନ୍ତି । ଏଠାରେ ପ୍ରକାଶ ଥାଉକି ରମେଶ ପରିଡା ଜଣେ ଗରିବ ଚାଷୀ. ତାଙ୍କର ୩ଗୋଟି ଛୋଟ ଛୋଟ ପୁଅ । ଜଣେ ଶାରୀରିକ ବିକଳାଙ୍ଗ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଛୋଟ ନାବାଳକ । ସିପୁନ ସବା ସାନ ପୁଅ ଥିଲା । ତୁରନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ସରକାରୀ ସହାୟତା ଯୋଗାଇ ଦେବାକୁ ଦାବୀ ହୋଇଛି ।

The post ବଜ୍ରାଘାତରେ ବାଳକ ମୃତ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଆହତ first appeared on Sambad.

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Generated by Feedzy
error

Enjoy this news? Please spread the word :)

YouTube
YouTube
WhatsApp