ଜ୍ୟୋତିରାଦିତ୍ୟ ସିନ୍ଧିଆଙ୍କ ସୁରକ୍ଷାରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ ୧୪ ଜଣ ପୁଲିସ କର୍ମଚାରୀ ସସପେଣ୍ଡ

ଜ୍ୟୋତିରାଦିତ୍ୟ ସିନ୍ଧିଆଙ୍କ ସୁରକ୍ଷାରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ ୧୪ ଜଣ ପୁଲିସ କର୍ମଚାରୀ ସସପେଣ୍ଡ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସୁରକ୍ଷାରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ ୧୪ ଜଣ ପୁଲିସ କର୍ମଚାରୀ ସସପେଣ୍ଡ | ରବିବାର ରାତିରେ ରାଜ୍ୟସଭା ସଦସ୍ୟ ଜ୍ୟୋତିରାଦିତ୍ୟ ସିନ୍ଧିଆ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ସଡକ ମାର୍ଗରେ ଗ୍ୱାଲିଅର୍ ଆସୁଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରତି ପୁଲିସର ଅବହେଳା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ମୁରେନା-ଗ୍ୱାଲିଅର୍ ସୀମାରେ ଥିବା ନିରାବଳୀ ପଏଣ୍ଟରୁ ଟ୍ରିପଲ ଆଇଟିଏମ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସାତ କିଲୋମିଟର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିନା ସୁରକ୍ଷାରେ ସିନ୍ଧିଆଙ୍କ କାରକେଡ ଆସିଥିଲା ​​| ଗ୍ୱାଲିଅର ପୁଲିସ ଅନ୍ୟ ଏକ ଗାଡିକୁ ଅନୁସରଣ କରି ଚାଲିଥିଲା। ରାଜସ୍ଥାନ-ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ସୀମାରେ ଥିବା ସରାୟଛୋଲା ଠାରୁ ମୋରେନା ପୁଲିସ ସିନ୍ଧିଆଙ୍କ କାରକୁ ଅନୁସରଣ କରିପାରିନଥିଲା। ଏହି ଅବହେଳା ପାଇଁ ମୋରେନା ପୁଲିସର ନଅ ଜଣ ଏବଂ ଗ୍ୱାଲିଅର ପୁଲିସର ପାଞ୍ଚ ଜଣ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଛି।

ରାଜ୍ୟସଭା ସଦସ୍ୟ ସିନ୍ଧିଆଙ୍କୁ ଜେଡ ବର୍ଗର ସୁରକ୍ଷା ଦିଆଯାଇଥିବାବେଳେ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଅବହେଳାକୁ ନେଇ ଗ୍ୱାଲିଅର ପୁଲିସ ଅଧୀକ୍ଷକ ଅମିତ ସାନ୍ଧୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ପାରାମିଟର ଅନୁଯାୟୀ ଗ୍ୱାଲିଅର ପୁଲିସକୁ ମୋରେନା ସୀମାରୁ ଜୟଭିଲାସ ପ୍ୟାଲେସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସିନ୍ଧିଆଙ୍କ କାରକେଡକୁ ପାଇଲଟ ଏବଂ ଅନୁସରଣ କରିବାର ଥିଲା |

ଉଭୟ ଜିଲ୍ଲାର ପୁଲିସ ମଧ୍ୟରେ ଯୋଗାଯୋଗ ଅଭାବରୁ ଏହି ଅଘଟଣ ଘଟିଛି। ସାନ୍ଧୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ମୋରେନା ପୁଲିସ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ-ରାଜସ୍ଥାନ ସୀମା ଯାଏଁ ଆଣିଥାନ୍ତେ ଏବଂ ପରେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ୱାଲିଅର ପୁଲିସ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥାନ୍ତା । । ତେବେ ମୋରେନା ପୁଲିସ ସିନ୍ଧିଆଙ୍କ ଗାଡି ପରି ଅନ୍ୟ ଏକ ଗାଡିକୁ କାରକେଡ କରି ନେଇଯାଇଥିଲା | ଆଉ ଏହା ଜଣାପଡିବା ପରେ ଉଭୟ ଜିଲ୍ଲାର ପୁଲିସଙ୍କ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯାଇଛି |

The post ଜ୍ୟୋତିରାଦିତ୍ୟ ସିନ୍ଧିଆଙ୍କ ସୁରକ୍ଷାରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ ୧୪ ଜଣ ପୁଲିସ କର୍ମଚାରୀ ସସପେଣ୍ଡ first appeared on Sambad.

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Generated by Feedzy
error

Enjoy this news? Please spread the word :)

YouTube
YouTube
WhatsApp